אודותינו

ספידוג היא רשת ציוד ומזון לבע"ח בישראל אשר פרושה בארץ מחיפה בצפון ועד לערד בדרום.

ספידוג נוסדה בשנת 2005 על ידי אייל בן ארי והסניף הראשון של הרשת הוקם בבאר שבע. 

לאחר מכן נפתחו שני סניפים נוספים בעיר, נוסף סניף בערד ואחד נוסף בחיפה.

ספידוג הביאה לישראל בשורה צרכנית וקונספט קמעונאי חדשני המשלב בין מרכז ארצי למשלוחי מזון, חנויות לחיות מחמד וציוד נלווה על מנת להציע את המגוון הרחב ביותר לבעלי החיים ושירות מהיר ומסור לבעלי חיות המחמד . סניפי הרשת פועלים בשעות גמישות ובמיקומים מרכזיים, כך שמוענקת אפשרות קנייה זמינה לכל המעוניין. מטרת הרשת היא ליצור חווית קנייה ייחודית ללקוחותיה על ידי שילוב של מקצועיות, שירותיות, מגוון מוצרים רחב, מבצעים אטרקטיביים המתעדכנים בתדירות גבוהה והנחות מיוחדות. חזון החברה הוא להקנות ללקוחותיה מידע רב ככל המתאפשר אודות המוצרים שהם רוכשים, הענקת ייעוץ אובייקטיבי וכנה המותאם לצרכי בעל החיים ובניית מערכת יחסים אמינה בין הרשת ללקוחותיה.

העובדים – הנכס החשוב ביותר. ספידוג רואה את צוות העובדים כחוט המקשר בין החברה ללקוחות וכמקור המידע העיקרי של לקוחות החברה. לפיכך, מכירה החברה בחשיבות ההכשרה המקצועית שעוברים עובדי החברה ומעניקה לעובדים הכשרה מלאה על מנת שיעניקו את הייעוץ הטוב ביותר לכל שאלה שמופנית אליהם. האהבה לבעלי החיים היא תנאי הכרחי לעבודה בחברה ועובדי ספידוג פועלים בשורותיה מתוך אהבה לחיות המחמד ולטובתם בראש ובראשונה. 

 

ספידוג משתפת פעולה באופן סדיר עם עמותות התנדבותיות שונות להגנה על בעלי חיים בארץ. כחלק משיתוף פעולה זה לוקחת ספידוג חלק פעיל בקידום ועידוד ימי אימוץ מרוכזים באזורים שונים בארץ, גיוס כספים לטובת הצלת בעלי חיים, הנחות מיוחדות לחברי עמותות וסיוע באספקת ציוד חיוני לטיפול בבעלי חיים. הרשת פועלת במסירות בסניפיה השונים וברשתות החברתיות במטרה למצוא בתי אומנה וקבע לגורי חתולים וכלבים נטושים בהקדם ומציידת את המאמצים בסל ציוד שלם ועשיר שיסייע בהתאקלמות מושלמת של בעל החיים.

לשרותכם תמיד,

אייל בן ארי

איי.בי.איי